Kontakt

Vi jobbar på one4event
076 109 94 81 per.l@one4event.com

Per Löfvendahl

Projektkoordinator
070 827 72 99 magnus.o@one4event.com

Magnus Ovaldius

Försäljning
070 535 16 20 ann-sofie.o@one4event.com

Ann-Sofie Ovaldius

Ekonomi / Innesälj
070-549 47 60 pierre.k@one4event.com

Pierre Kjellberg

Personal / projektledare fält / försäljning
070 549 66 05 fredrik.h@one4event.com

Fredrik Hellstrand

projektledare fält
070 549 47 25 linda-marie.s@one4event.com

Linda-Marie Söderlind

Ekonomi / Innesälj
070-549 47 29 patrik.e@one4event.com

Patrik Edqvist

Projektkoordinator
076-109 94 99 linda.e@one4event.com

Linda Erikols

Försäljning / projektledare fält

Maila försäljning på : info@one4event.com

Maila ekonomiavdelning på : ekonomi@one4event.com

 

 

Fakturainfo:

Vid fakturering skall One4Events projekt nummer anges på faktura samt 30 dagars betalningsvillkor , saknas detta returneras fakturan till avsändare.

För fakturering projekt i Norge : no.faktura@one4event.com

För fakturering övriga projekt : se.faktura@one4event.com